Kategoria ,,A" |
Nazwisko i imię | Sekcja | Ilość konkursów | Coeficient | Zdobyty tytuł |
Tomaszewski Cezary | Giżyce II | 20 | 488,02 | Mistrz Oddziału |
Pieckowski Dariusz | Janaszówek | 20 | 674,07 | I Wicemistrz |
Nagiewicz Marek | Wyszogród | 20 | 766,32 | II Wicemistrz |
Cieślak Paweł | Giżyce II | 20 | 826,14 | I Przodownik |
Kacprzak Krzysztof | Wyszogród | 20 | 1006,25 | II Przodownik |
Tomaszewski Roman Andrzej | Giżyce II | 20 | 1164,57 | III Przodownik |
Basiak Stefan Grzegorz | Giżyce I | 20 | 1319,07 | IV Przodownik |
Cieślak Tomasz Łukasz | Giżyce II | 20 | 1566,09 | V Przodownik |
Wachowski Grzegorz | Giżyce II | 20 | 1716,60 | VI Przodownik |
Chłystek Dariusz | Sochaczew | 20 | 1990,70 | VII Przodownik |
| | | | |
Kategoria ,,B" |
Nazwisko i imię | Sekcja | Ilość konkursów | Coeficient | Zdobyty tytuł |
Tomaszewski Roman Andrzej | Giżyce II | 16 | 329,14 | Mistrz Oddziału |
Basiak Stefan Grzegorz | Giżyce I | 16 | 520,60 | I Wicemistrz |
Kacprzak Krzysztof | Wyszogród | 16 | 588,87 | II Wicemistrz |
Cieślak Tomasz Łukasz | Giżyce II | 16 | 839,27 | I Przodownik |
Gmurek Paweł | Janaszówek | 16 | 848,41 | II Przodownik |
Nagiewicz Marek | Wyszogród | 16 | 865,27 | III Przodownik |
Wachowski Grzegorz | Giżyce II | 16 | 895,65 | IV Przodownik |
Kobla Wojciech | Wyszogród | 16 | 1034,31 | V Przodownik |
Pieckowski Dariusz | Janaszówek | 16 | 1097,66 | VI Przodownik |
Skowyra Andrzej Wojciech | Wyszogród | 16 | 1279,68 | VII Przodownik |
Krystecki Kazimierz | Giżyce II | 16 | 1315,89 | VIII Przodownik |
Tomaszewski Cezary | Giżyce II | 16 | 1324,19 | IX Przodownik |
Cieślak Paweł | Giżyce II | 16 | 1359,56 | X Przodownik |
| | | | |
Kategoria ,,C" | | | | |
Nazwisko i imię | Sekcja | Ilość konkursów | Coeficient | Zdobyty tytuł |
Kacprzak Krzysztof | Wyszogród | 9 | 221,51 | Mistrz Oddziału |
Basiak Stefan Grzegorz | Giżyce I | 9 | 255,64 | I Wicemistrz |
Skowyra Andrzej | Wyszogród | 9 | 298,07 | II Wicemistrz |
Wachowski Grzegorz | Giżyce II | 9 | 503,04 | I Przodownik |
Cieślak Paweł | Giżyce II | 9 | 512,97 | II Przodownik |
Pieckowski Dariusz | Janaszówek | 9 | 532,22 | III Przodownik |
Tomaszewski Roman Andrzej | Giżyce II | 9 | 590,65 | IV Przodownik |
Chłystek Dariusz | Sochaczew | 9 | 673,93 | V Przodownik |
Wiejcki Grzegorz | Janaszówek | 9 | 804,19 | VI Przodownik |
Wiciak Jarosław | Giżyce II | 9 | 806,41 | VII Przodownik |
| | | | |
Kategoria ,,D" |
Nazwisko i imię | Sekcja | Ilość konkursów | Coeficient | Zdobyty tytuł |
Kacprzak Krzysztof | Wyszogrod | 45 | 1816,63 | Mistrz Oddziału |
Tomaszewski Roman Andrzej | Giżyce II | 45 | 2084,36 | I Wicemistrz |
Basiak Stefan | Giżyce I | 45 | 2095,31 | II Wicemistrz |
Pieckowski Dariusz | Janaszówek | 45 | 2303,95 | I Przodownik |
Cieślak Paweł | Giżyce II | 45 | 2698,67 | II Przodownik |
Wachowski Grzegorz | Giżyce II | 45 | 3115,29 | III Przodownik |
| | | | |
Kategoria ,,M" |
Nazwisko i imię | Sekcja | Ilość konkursów | Coeficient | Zdobyty tytuł |
Basiak Stefan Grzegorz | Giżyce I | 6 | | Mistrz Oddziału |
| | | | |
Kategoria ,,GMP" |
Nazwisko i imię | Sekcja | Ilość konkursów | Coeficient | Zdobyty tytuł |
Basiak Stefan | Giżyce I | 32 | | Mistrz Oddziału |
Tomaszewski Roman Andrzej | Giżyce II | 32 | | I Wicemistrz |
Cieślak Paweł | Giżyce II | 32 | | II Wicemistrz |